Het is vrijdag 11 december. In alle vroegte wordt de deur open gedaan van de Professor Dumontschool. Het is namelijk de dag van de Ajax lifestyle & skills clinics.
De leerlingen van groep 5 t/m 8 gaan hopelijk een fantastische dag beleven met de leerstof die de trainers van Ajax voor de kids in gedachten hebben.
De dag wordt geopend en in 4 groepen wordt er gewerkt aan de verschillende onderdelen.
Lachende gezichten van de leerlingen, bezweette koppies bij de voetbalclinic en veel informatie wat er wordt verwacht van het leven van een profvoetballer.
De leerlingen hebben de dag heel goed volgehouden, ondanks dat sommige onderdelen wat te lang voor de kinderen leken te zijn. Het leukste wat de kinderen vonden om te doen, was natuurlijk de voetbalclinic in de gymzaal.
Een mooie dag met als afsluiter een eigen Ajax bidon, een Ajax bal per klas en een oorkonde voor het voltooien van de dag.
Een groot applaus aan de organisatie van de clinics vanuit het docententeam.
Bedankt namens de Professor Dumontschool
21 december 2020
Ajax lifestyle & skills groot succes op Prof. Dumontschool
